Головна Бібліотека знань

Бібліотека знань

news

Корисний Бог Вогню Ян

Корисний Бог - це елемент, який робить життя людей щасливішим. У цьому відео розглянемо корисного Бога для Вогню Ян на прикладі карти Леонардо Ді Капріо.

Докладніше
news

Життя людини дуже різнобічне

Життя Людини дуже багатогранне і є результатом трьох основних складових. Перша складова — це енергії, програми з якими ми прийшли в наше життя, багато хто називає це кармою, долею, натальною картою або Картою 4 стовпів долі (Ба Цзи). І це перші 33,3 % нашого життя.

Докладніше
news

Важливість вибору дат

Успішні люди завжди планують свої плани на місяць, рік ... десятиліття. А якщо в цих планах ще й враховувати сприятливість дати для певної події, з урахуванням дати народження даної людини. У такому разі поєднується і людський, і енергетичний потенціал. Сказати, що 100% все вийде, звісно це не коректна відповідь, оскільки від багатьох факторів залежить результат, але те, що вийде найкращим чином з можливих – це правда.

Докладніше
news

Космічний вплив і Гуа людини

Стародавній Китайський календар описує шістдесятирічний цикл зміни тварин п'яти різних кольорів, які виражають п'ять різних стихій. Енергетика людини, яка народилася в певний рік, буде основуватися на стихії цього року, тому для того, щоб навчитися розуміти природу своєї особистості дуже важливо знати на основі якої стихії базується персональна енергетика...

Докладніше
news

Пастка в ба-цзи

Друзі, чи помічали Ви, що деяким людям важко відмовити і не тому, що вони такі хороші або ми такі добрі та безвідмовні. А ось важко і все. Складається відчуття, що ми потрапили в пастку цієї людини, ситуації або емоції.

Докладніше
news

Сховище в ба-цзи

Одним із ознак фінансової складової в карті ба-цзи є Сховище. Сховищем у ба-цзи представлені земні гілки 未(коза), 丑(бик), 辰(дракон), 戌(собака).

Докладніше
news

Квітка персика в ба-цзи

Квітки персика наділяють свого власника харизмою, шармом. Дарують сексуальну привабливість, уміння чарувати, як в особистому плані, так і в бізнесі. Особливо, якщо це особисті квітки персика, які визначаються за земною гілкою дня народження.

Докладніше
news

Небесні стовбури у ба-цзи

Опис небесних стовбурів. З книги 'Код долі. Ба Цзи' Доктор Джин Пех, Лілі Чун.

Докладніше
news

Приховані небесні стовбури

Друзі, усі ми знаємо, що в природі 4 сезони - весна, літо, осінь і зима. Кожному сезону відповідає певний елемент. Навесні сильне дерево, влітку вогонь, восени елемент металу, ну і взимку вода. Ось цей самий сильний елемент у сезоні і називають провідною ци сезону.

Докладніше
news

Мандрівний кінь

Енергія Мандрівного коня (Поштового коня) завжди приносить певні рухи, зміни та прискорення.

Докладніше
news

Благородна людина

Символічна зірка Благородна Людина— це підтримка небес. Якщо уявити образами - поруч з Вами ще пара Ангелів, які завжди допомагають і захищають. Вважається дуже добрим знаком мати Благородну людину в своїй натальній карті. Людині по життю будуть допомагати, і вона буде допомагати іншим людям.

Докладніше
news

Прописи ієрогліфів у ба-цзи

Друзі, раз ви підійшли до написання ієрогліфів, значить я від душі вас вітаю. Ви почали вивчати ба-цзи на професійному рівні. А це шлях до глибокого пізнання себе і розуміння наших оточуючих. Так, саме до пізнання і розуміння… Отож, у путь

Докладніше
news

Золоте ядро Бацзи в таблицях

Друзі, коли почала вивчати бацзи, зіткнулась з проблемкою. Брала всі таблиці з різних джерел. Трохи, звісно, було незручно. Вирішила, коли буде свій сайт, обов’язково всі таблиці складу і розміщу для зручності в одному місці. Інформацію буду поповнювати.

Докладніше
news

Грабіжник багатства

Ба-цзи, називають Чотири стовпи долі, містить цінну інформацію про людину, її характер, можливості та перспективи. Ба-цзи - природний потенціал, представлений енергіями, божествами. Одним із 10 Божества є Грабіжник багатства. Грабіжник багатства — це протилежної полярності елемент господаря дня (денної домінанти). Для того, щоб зрозуміти хто Ваш грабіжник багатства, треба скласти карту Чотирьох стовпів долі, ввівши свою дату народження в нашому калькуляторі бацзи.

Докладніше
news

Лінійка фен-шуй

Навколишній нас світ сповнений візуально відчутними предметами, які впливають на нас, і цей вплив прямо залежить від розмірів цих предметів. Існують сприятливі та несприятливі розміри у Фен-Шуй, які характеризують предмети і порожнини...

Докладніше
news

Летючі зірки

Летючі зірки - це енергії, які розселяються в певних сторонах світу. Під цифрами в квадратиках замасковані найсильніші енергії. І якщо їх зрозуміти і навчитися з ними жити, то це прямий шлях до процвітаючого життя, наповненого всіма благами: відмінним здоров'ям, чудовими стосунками, фінансовим розквітом, самореалізацією, успіхом і втіленням своїх бажань у життя.

Докладніше
news

І з поганими зірками можна домовитися

До поганих зірок ми відносимо летючі зірки 2, 5 і 7. Частково це і неправильно, тому що в кожній з цих зірок є щось своє і хороше. Наприклад, летючу зірку 2 ми ще називаємо зіркою «Земельного магната», тобто вона сприяє придбанню землі. Якщо взяти летючу зірку 5, її друга назва «Зірка імператора». Усі хотіли подружитися з імператором і бути близькими до нього.

Докладніше
news

Шаблон 24 гори та 12 гір

У практиці фен-шуй ми часто використовуємо шаблон 24 гори. Для зручності роздрукуйте цей шаблон, накладіть його на план квартири і Ви з легкістю зможете визначити всі потрібні Вам сектори. Наприклад, сектор Квітки романтики - для залучення романтичної удачі. Або сектор Вашого Подорожуючого Коня - для внесення змін у життя. А може Вам потрібна додаткова підтримка, тоді активуйте сектор Вашого Благородного Помічника. Нагадую, для активацій обираємо хороші дні і години, які несуть благотворну енергію.

Докладніше

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.