Мандрівний кінь

 

 Енергія Мандрівного коня (Поштового коня) завжди приносить певні рухи, зміни та прискорення.

 Щоб зрозуміти, чи є у Вас на карті символічна зірка - Мандрівний кінь, треба створити свою натальну карту і по наступній табличці подивитися.

 

Наприклад, якщо Ви по дню Собака, а по році Дракон і у Вас на карті є Мавпа та Тигр, значить у Вас на натальній карті є Ваші особисті Мандрівні коні. 
 

Якщо мандрівний кінь у Вас у році народження, велика ймовірність, що у віці до 20 років Ви переїдете.  Якщо ж Мандрівний кінь у Вас у місяці це може означати, що Ваша робота буде пов'язана з відрядженнями, або Ваші батьки часто їздять у відрядження. У дні Мандрівний кінь, це може говорити про те, що свою половинку зустрінете в поїздці. Вона (він) буде іноземцем або з іншого міста, а також можливо переїдете після заміжжя (одруження).  Якщо ж Поштовий кінь у годині, то Ваші діти можуть бути дуже рухливими або ви будете багато переїжджати, подорожувати після 55 років.
 

Особливо, слід звернути увагу батькам, якщо у Вашої дитини кілька мандрівних коней, не треба його змушувати сидіти сумирно на одному місці, йому це складно. Навпаки, треба віддати його в якісь рухливі гуртки, заняття, щоб ці коні реалізувалися.
 

Поштовий кінь — це ще здобуті знання, особливо якщо це тигр (дерево)-тяга до пізнання нового.
 

Мандрівний кінь у прийдешньому році або в такті також означає пересування та зміни.
 

Енергії Мандрівного коня дуже активні, і вони між собою можуть зіштовхуватися.
 

 Якщо у вашій карті зіткнення коней, це ймовірність   схильності до аварій, треба бути дуже   уважним. Порада, треба багато переміщатися,   пересуватися, щоб реалізувати рухи. Бути активним, подорожувати, вносити нові емоції  до свого життя.

 

 

Якщо кінь представлений елементом грошей – кінь несе Вас до грошей, якщо кінь у владі - то цього року можуть бути просування в кар'єрі, кінь у ресурсах - отримуєте багато знань, причому можливо в іншому місті.  Якщо в братерстві - то набуваємо багато друзів. 
 

Важливо звернути увагу корисний чи це елемент для Вас чи ні.
 

 Якщо не корисний, то може бути зворотна дія -зволікання, застій, складнощі.
 

Ви вже знаєте, що енергії приміщення і наші енергії (натальна карта) пов'язані між собою.  Якщо Ви хочете внести активність у своє життя, треба активувати сектор Мандрівного коня у Вашій квартирі.

В цьому секторі поставити щось активне, наприклад мобілі та фігурку коня. З метою безпеки спочатку подивитися, щоб там не було афлікцій та поганих зірок. Обов'язково для цієї активації треба вибрати хороший день і годину – старт позитивним змінам.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.