Головна Бібліотека знань Бацзи Грабіжник багатства

Грабіжник багатства

Справжній фен-шуй — це наука імператорів. Завдяки якій імператори багатіли, розширюючи свій вплив. Одне з підрозділів фен-шуй — бацзи. Ба-цзи, іншими словами, це карта долі людини, складена на основі дати народження. Ба-цзи (також називають Чотири стовпи долі) містить цінну інформацію про людину, її характер, можливості та перспективи. Ба-цзи — природний потенціал, представлений енергіями, божествами.

 

Одним із 10 Божеств є Грабіжник багатства. Грабіжник багатства — це протилежний полярності елемент господаря дня (денної домінанти). Для того, щоб зрозуміти хто Ваш грабіжник багатства треба скласти карту Чотирьох стовпів долі, ввівши свою дату народження в нашому калькуляторі бацзи.

 

Наприклад, людина народилася 01 січня 2018 року о 6.25 в Одесі.

 

 Денна домінанта (елемент дня) у цьому випадку — це вода інь

 У місяці у людини Грабіжник багатства вода ян (для наочності обвела). Грабіжник багатства, нагадаю — це той самий елемент, тільки іншої полярності.

Грабіжник багатства наділяє людину певними рисами. Якщо елемент грабіжника багатства Вам корисний (теорія корисності елементів у бацзи), то Грабіжник багатства наділяє Вас наступними якостями:

 • Комунікабельністю
 • Дружелюбністю
 • Оптимізмом
 • Ораторським мистецтвом
 • Щедрістю
 • Духовністю

 

Якщо ж некорисний, то проявляються:

 • Ревнощі
 • Нерішучість
 • Заздрість
 • Егоїзм
 • Бажання пліткувати

Якщо у карті бацзи багато грабіжників багатства, людина часто себе відчуває на других ролях, відчуває конкуренцію, також це може говорити про проблеми зі здоров'ям. Грабіжник багатства проявляється, найчастіше, як втрати фінансів, здоров'я, відносин. Важливо, у якому стовпі карти бацзи знаходиться цей Грабіжник багатства.

Якщо у річному стовпі, то краще не вести спільний бізнес із родичами. У стовпі місяця, може означати втрати від співробітників, наприклад, Ви створили програму, а Ваш колега привласнив її собі. У часовому стовпі Грабіжник багатства — втрати від підлеглих, або як показник, що можуть бути проблеми з народженням дітей.

Важливо також відстежувати прийдешні періоди, тому що Грабіжник багатства проявляється у годинах, місяцях, роках та тактах. Наприклад, Ваша денна домінанта Земля Ян — у 2019 році буде рік Землі Інь відповідно для Вас приходить рік Грабіжника багатства.

У період Грабіжника багатства треба особливо стежити за своїм здоров'ям (можливі захворювання, операції). З'являється бажання всім допомогти. Це непогане бажання, але іноді люди цього не хочуть і не просять. Ми намагаємось по своїй доброті, наче з хорошим мотивом, але втручаємося в інші долі, цього робити не треба. При цьому витрачаємо свій час, нерви, а потім скаржимося.

Період Грабіжника багатства може принести людині втрату відносин.

Для розуміння давайте розглянемо карту молодої жінки, яка народилася 27 червня 1993 року.

У натальній карті долі у жінки вже сильний Грабіжник багатства у місячному стовпі. У 2018 році прийшов ще Грабіжник багатства і її чоловік пішов до іншої жінки. Багато хто скаже це доля і нічого не можна було зробити, я не погоджуся з цим, точніше не зовсім погоджуся. Так, передумови були сильні, але якщо це заздалегідь знати, то можна багато чого змінити так, щоб хід подій був інший.

У прийдешні періоди Грабіжника багатства треба особливо продумувати витрати, тому що вони можуть стати набагато більшими за доходи.

У рік Грабіжника багатства не рекомендується:

 • Відкривати бізнес
 • Позичати гроші
 • Вкладати інвестиції

 Давайте візьмемо карту народження відомого політика Дональда Трампа.

Зверніть увагу на такт з 1984 по 1994 роки – такт грабіжника багатства прийшов на 10 років.

Саме у цей період Дональд Трамп був на межі особистого банкрутства.

Матеріал із Вікіпедії — вільної енциклопедії  До 1989 року через фінансову кризу Трамп не зміг погашати взяті позики. У будівництво свого третього «Трамп-Тадж-Махал» він вклав 1 млрд доларів — здебільшого високопроцентними «бросовими облігаціями». Таке рішення дало йому перевагу перед конкурентами, які використовували більшу частину власних грошей для фінансування своїх проектів. Незважаючи на те, що Трамп укріпив позиції свого бізнесу додатковими позиками та відстроченими платежами відсотків, до 1991 року зростаючі борги не лише стали причиною банкрутства, пов'язаного з бізнесом, але й поставили його на межу особистого банкрутства.

Відновлення фінансової незалежності Трампа розпочалося вже після 1994 року. Друзі, не завжди Грабіжники багатства так жорстко проявляються. Але про них треба пам'ятати завжди.

Яке ж є ліки від Грабіжника багатства?

 • Дбаємо про здоров'я.
 • Особливо продумуємо всі інвестиції, в ідеалі вкладаємо ті суми, при втраті яких не сильно постраждає наша фінансова стабільність.
 • Розуміємо, що конкуренти в даний період сильні.
 • Плануємо та контролюємо витрати. Завантажуємо програму витрат і доходів на телефон, ведемо і аналізуємо. Не даємо в борг.
 • Багато часу приділяємо взаємовідносинам, можна піти на курси ідеальних взаємин.
 • Вчимося грамотно використовувати час, якщо є потреба йдемо на курси тайм-менеджменту.
 • Продумуємо свою поведінку стосовно інших людей.
 • Беремо участь у змаганнях, практикуємо ораторство.
 • Займаємося благодійністю.

Існує думка, що карта долі в будь-якому випадку повинна реалізуватися, тільки питання наскільки сильно це нас торкнеться і як ми це втілимо. У моїй карті багато елемента денної домінанти, їх також у бацзи розглядають, у певній мірі, як грабіжників багатства. Навіть за моїми статтями видно, що щедро ділюся інформацією. Люди у кого у карті вже є грабіжники багатства — добрі за своєю природою і працюють там, де багато людей. Завжди працюю у великих колективах і не тому, що спеціально обираю, так складається життя. Повірте, з грабіжниками можна жити щасливо, головне зрозуміти і усвідомити це. Поділюсь своїми секретами (бачите знову?).

 • Спочатку мені завжди хотілося всім допомогти, не важливо зручно мені буде чи ні, скільки часу витрачу і т.п. і, повірте, багато проблем набувала. Тепер навчилася допомагати — усвідомлено.
 • У команду ніколи не беру собі людину з моїм грабіжником багатства, якою б хорошою вона не була. І не тому, що вона буде спеціально мене обманювати, а тому що вона буде відпрацьовувати свою карму.
 • Не укладаю угоди в періоди і навіть години мого грабіжника багатства.
 • Коли приходить рік грабіжника багатства беру невеликий кредит у банку, банки вони ж по своїй структурі грабують, так цей грабунок буде під контролем, з користю для мене і карта долі відпрацьовується.
 • Займаюся за можливості благодійністю, головне, щоб це було від щирого серця.

Тема «Грабіжник багатства» це вже відноситься до розряду професійних знань фен-шуй. Основні правила в статті описала, але ще багато умов та особливостей, які треба знати. Усе докладно розбираємо на моєму курсі «Як бути щасливим з Грабіжником багатства у бацзи». Метафізика — це дуже цікава наука. Завдяки якій практично з будь-якою картою долі можна бути щасливою людиною.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.