Головна Бібліотека знань Бацзи Благородна людина

Благородна людина

Символічна зірка Благородна Людина — це підтримка небес. Якщо уявити образами - поруч із Вами ще пара Ангелів, які завжди допомагають і захищають.

 

 

Вважається дуже хорошим знаком мати Благородну людину у своїй натальній карті.  Людині в житті будуть допомагати, і вона буде допомагати іншим людям.  Важливо в якій фазі Ваш Благородний і наскільки корисний елемент Благородної людини.
 

  Якщо у високій фазі (в таблиці 12 фаз -фіолетовим кольором зафарбовані фази) в корисному елементі, то допомога буде приходити завчасно. Наприклад, Ви їздите за кермом свого автомобіля на роботу. Дорогу знаєте, як кажуть, закритими очима зможете проїхати. А тут дорожні служби викопали яму невелику, але для автомобіля вже небезпечну.  Ви випадково десь дізнаєтесь, що там така-то проблема і логічно, будете їхати, вже розуміючи де і як треба проїхати. Якщо ж Ваш Благородний у некорисному елементі, то великий відсоток ймовірності, що Ви заздалегідь не будете володіти цією інформацією і на жаль, не помітите цю яму і навіть можете одним колесом в неї заїхати. Потім приїдуть люди, які допоможуть Вам вирішити Вашу проблему. Так, вони приїдуть і будуть допомагати, але Ви вже потрапили в цю яму.
 

 Коли підбираю співробітників завжди дивлюся, щоб у карті в річному або місячному стовпі був мій Благородний Чоловік. З такими людьми дуже легко працювати. Подивіться на карти Ваших друзів, співробітників і проаналізуйте.
 

Дуже добре, якщо у карті Вашого чоловіка (дружини) в земній гілці дня Ваш Благородний Помічник.
 

Благородна людина може приходити в такті, в році, при цьому також себе проявляє, як допомога, підтримка зверху. Це додаткова пара Ангелів.
 

Якщо у карті у Вас є зіткнення і там же Благородна людина, Ваш Благородний буде нейтралізувати зіткнення. За деякими теоріями Благородна людина навіть заповнює порожнечу в карті. Також Благородна людина нейтралізує вплив негативних символічних зірок, правда вже допомагати, як Благородний не може, тому що віддав всі сили на нейтралізацію шкоди.
 

Якщо у карті немає Благородної людини, то можна використовувати дні, години з Благородною людиною. А також активувати у просторі свого житла. Накласти шаблон 24 гори на квартиру або кімнату і відзначити сектори Вашої Благородної людини. Якщо потрібна додаткова допомога, підтримка, то в цьому секторі можна подзвонити дзвоником, при цьому звернутися за допомогою до своєї Благородної людини. Наприклад, для людини Дерево Ян  Благородна людина Коза, Бик.  На схемі знайшли сектори Благородних людей - кози і бика. І в цьому секторі у хороший день і час звернутися з проханням до своєї Благородної людини, при цьому дзвонити у дзвоник. Другий варіант у це місце поставити свій робочий стіл, якщо летючі зірки приміщення дозволяють. У цьому місці проводити багато часу, наповнюючись енергією своїх благородних помічників.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.