Головна Бібліотека знань Бацзи Космічний вплив і Гуа людини

Космічний вплив і Гуа людини

Давній Китайський календар описує шістдесятирічний цикл зміни тварин п'яти різних кольорів, що виражають п'ять різних стихій. Енергетика людини, яка народилася в певний рік, буде базуватися на стихії цього року, тому для того, щоб навчитися розуміти природу своєї особистості дуже важливо знати на основі якої стихії базується персональна енергетика.
 

Використовуючи Китайський календар калькулятор Ви зможете розрахувати за датою народження свій персональний енергетичний статус, а також зможете зрозуміти себе, своїх близьких, налагодити з ними стосунки,  запланувати  дати зачаття і народження дитини. З допомогою Китайського календаря можна визначити найкращі періоди для бізнесу, а також час, коли не слід займатися інвестиціями.
 

Здійснюючи розрахунок, Китайський календар базується на місячних і сонячних циклах, від яких безпосередньо залежить циркуляція енергії на всій планеті. Не тільки припливи і відливи, але й зміна інтенсивності зростання рослин, тварин і людей залежить від цих факторів, на основі яких і працює Китайський календар, що підтверджує свою прогностичну точність вже багато століть.
 

Космічний вплив

 

Ергономічний і ємкий Китайський календар онлайн дозволяє провести розрахунок космічних впливів на людину. Ці впливи представлені дванадцятьма тваринами, які, в залежності від року народження людини, формують не тільки його характер, темперамент і схильності, але і його долю. Саме з цієї причини, зробивши розрахунок, Китайський календар здатний показати повну інформацію про особистість людини.

Китайський зодіак розділений на чотири триади тварин, які характеризують різні риси характеру і описують основні переваги людини, народженої під їхнім покровительством. Залучивши Китайський календар калькулятор Ви зможете визначити до якої групи зодіакальних тварин належите і які сильні сторони Вам варто в собі розвивати.
 

Якщо Ви належите до першої групи, в яку входять люди народжені в роки Дракона, Щура і Мавпи, Вашими сильними сторонами є рухливість і висока працездатність. Якщо Китайський календар онлайн вказує, що ваше тварина Півень, Бик або Змія, то вам властива працьовитість. Ті, хто належать до третьої триади, що включає людей, народжених у роки Коня, Собаки і Тигра, вірні своїй справі. А представники четвертої триади, яка об'єднують людей, народжених у роки Свині, Кота і Кози, мають великий творчий потенціал.

У давньому вченні Фен-Шуй число Гуа людини використовується для позначення її індивідуальної енергії. Спочатку ці дані виражалися за допомогою китайських ієрогліфів, але з метою спрощення розуміння вони були адаптовані під арабські цифри.

Щоб розрахувати число Гуа людини треба знати лише дату і рік її народження. Цієї інформації достатньо для створення енергетичного портрета особистості, що описує її схильності і зв'язок зі стихіями.

Існує 9 чисел Гуа, однак число Гуа 5 замінюється значенням Гуа 2 для представників чоловічої статі, і Гуа 8 — для жінок. Таким чином, вважається, що чисел Гуа всього 8.

Для визначення свого гуа, треба в калькуляторі ввести свою дату народження. Провівши розрахунок, Ви дізнаєтеся своє число Гуа і не тільки ) 

Коротка характеристика Гуа.

Гуа 1 — стихія Вода. Основна характеристика — текучість, схильність до змін і нових відкриттів;
 

Гуа 2 — стихія Земля. Для землі характерна нерухомість і стійкість;
 

Гуа 3 — стихія Дерево. Якщо калькулятор Гуа людини вивів число 3, то це характеризує схильність особистості до зростання і саморозвитку;
 

Гуа 4 — стихія Дерево. Власники цього значення практичні і мають гарні здібності до навчання;
 

Гуа 5 — стихія Земля. 
 

Гуа 6 — стихія Метал. Для таких особистостей характерна міцність і розважливість;
 

Гуа 7 — стихія Метал. У разі якщо онлайн розрахунок числа Гуа людини показав це значення, то особистість палка і має розвинену інтуїцію;
 

Гуа 8 — стихія Земля. Власники Гуа 8 чуттєві, але стримані;
 

Гуа 9 — стихія Вогонь. Яскраві і харизматичні особистості.
 

Важливо розуміти, що онлайн розрахунок числа Гуа людини проводиться індивідуально для кожного, тому дані передбачають виключно персональне користування.

Особисте число Гуа людини корисно знати для того, щоб правильно організувати комфортне середовище у своєму домі або на робочому місці.

Швидко і інформативно розрахувати число Гуа людини онлайн на нашому інтернет ресурсі зможе абсолютно кожен, хто цікавиться своїм енергетичним пристроєм.

Якщо Ви хочете оптимізувати своє життя, розібратися в причинах своїх невдач і глибше вивчити свою особистість, для цього достатньо розрахувати число Гуа людини онлайн, і почати розвивати свої корисні навички.

Визначивши свою особистість — Ви визначаєте свою долю. Дізнавайтеся і розвивайте свої сильні сторони.

 Поглиблене розуміння Вашої карти бацзи можемо провести разом.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.