Лінійка фен-шуй

Навколишній нас світ повний візуально відчутними предметами, які впливають на нас, безпосередньо залежно від розмірів цих предметів. Існують сприятливі і несприятливі розміри у Фен-Шуй, які характеризують предмети і порожнечі.
 

Для того, щоб зрозуміти, яку дію на Вас справляє той чи інший предмет, потрібно виміряти його параметри за допомогою спеціальної лінійки Фен-Шуй. Цей вимірювач відомий з давніх часів як ефективний прилад для точного вимірювання значення предметів.
 

Існує точне призначення лінійки Фен-Шуй, яке полягає у розділенні будь-яких відрізків на ділянки з довжиною 429,6 мм. Потім ці ділянки також розбиваються на 8 відрізків, які навпіл діляться на сприятливі і несприятливі.

У вченні Фен-Шуй сприятливими вважаються розміри предметів, які дорівнюють відстані від початку лінійки до кінця першого, четвертого, п'ятого і восьмого відрізків. Решта відрізків, з яких складається лінійка Фен-Шуй, відповідно є несприятливими.
 

Практична цінність лінійки Фен-Шуй

 

У побуті цей універсальний і точний вимірювач необхідний для розрахунку габаритів предметів, з якими кожен з нас має безпосередній контакт щодня. У цьому випадку призначення лінійки Фен-Шуй полягає у визначенні оптимальних розмірів меблів, дверних і віконних прорізів.
 

Найважливішими ділянками будинку є двері і вікна, які безпосередньо задіяні у циркуляції енергії Ці. Саме через ці ділянки енергія потрапляє в будинок і покидає його. Правильний розрахунок лінійки Фен-Шуй дозволить розрахувати розмір віконних і дверних прорізів при проектуванні житла, що дозволить уникнути екранізації протікання енергії.
 

Другими за важливістю предметами в будинку є ліжко, робоче місце і місце для прийому їжі. Якщо врахувати сприятливі і несприятливі розміри у Фен-Шуй, можна підібрати меблі, які будуть позитивно впливати на Вас і слугуватимуть на благо створення домашнього затишку довгі роки.
 

Якщо ж під час будівництва житла або при переселенні в уже готові, обставлені апартаменти не провести розрахунок лінійки Фен-Шуй, можна зіткнутися з неприємними наслідками блокування енергії, які можуть створити небезпеку для Вашого фізичного та психічного здоров'я.
 

Таким чином, з упевненістю можна заявити, що такий універсальний вимірювач як лінійка Фен-Шуй, має найвищу побутову цінність і буде корисний абсолютно всім.
 

Таку лінійку легко зробити самому. Треба взяти рулетку і нанести наступні розміри, можете зафарбувати вдалий сектор. Важливо пам'ятати, що після 8 сектора починається перший і так до нескінченності.
 

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.