Головна Прогнози

Прогнози

Прогноз на Июль 2024г., Общие тенденции месяца, здоровье в текущем месяце. часть 1

Друзья, после просмотра данного видео Вы узнаете, какой будет Июль 2024 года. Какие энергии месяца ожидают всех нас. Узнаете про общие тенденции энергий, здоровье и многое-многое другое.

Докладніше

Прогноз на Червень 2024р., Загальні тенденції місяця, здоров'я в поточному місяці. Частина 1

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде Червень 2024 року. Які енергії місяця очікують на всіх. Дізнаєтесь про загальні тенденції енергій, здоров'я та і багато іншого.

Докладніше

Прогноз на травень 2024р., Загальні тенденції місяця, здоров'я у поточному місяці. Частина 1

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде Травень 2024 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, здоров'я і багато-багато іншого.

Докладніше

Прогноз на березень 2024 р., Загальні тенденції місяця, здоров'я у поточному місяці. частина 1

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде березень 2024 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, здоров'я та багато іншого.

Докладніше

Прогноз на лютого 2024 р., загальні тенденції місяця, здоров'я в поточному місяці. частина 1

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде Лютий 2024 року. Які енергії місяця очікують на кожного з нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, здоров'я багато-багато іншого.

Докладніше

прогноз 27.11-03.12

Детальний прогноз на тиждень. Використовуйте найкраще з можливого.

Докладніше

Прогноз на Червень 2023р. Частина 1 Загальні тенденції, Вибір Дат, Здоров'я

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтеся, який буде червень 2023 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про події, які нас очікують, а також розглянемо енергії дат поточного місяця та багато-багато іншого.

Докладніше

Прогноз на Травень 2023 Частина 1 Загальні тенденції, Вибір Дат, Здоров'я

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтесь, якою буде травень 2023 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про події, які нас чекають, а також розглянемо енергії дат поточного місяця та багато іншого. Місяць триватиме з 5 травня до 6 червня 2023 року.

Докладніше

Прогноз на Квітень 2023 Частина 1 Загальні Тенденції, Подійність, Здоров'я та Вибір Дат

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде квітень 2023 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про події, які нас чекають, а також розглянемо енергії днів поточного місяця та багато-багато іншого. Місяць триватиме з 5 квітня по 5 травня 2023 року.

Докладніше

Прогноз ЛЮТИЙ 2023 Частина 1 Загальні Тенденції, Події та Здоров'я

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтесь, якою буде лютий 2023 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, подійність, здоров'я, вогняне покарання та багато іншого. Місяць триватиме з 4 лютого до 5 березня 2023 року.

Докладніше

Прогноз ГРУДЕНЬ 2022 Частина 1 Загальні Тенденції та Подійність

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтесь, якою буде грудень 2022 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, у т.ч покарання нелюбові та багато іншого. Місяць триватиме з 7 грудня до 5 січня 2023 року.

Докладніше

Прогноз на травень місяць. Загальні тенденції, частина 1

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтеся, який буде Травень 2022 року. Які енергії місяця очікують на усіх нас. Дізнаєтесь про загальні тенденції енергій, зокрема вогняне покарання та багато-багато іншого. Місяць почнеться 5 травня і триватиме до 6 червня 2022 року.

Докладніше

Лютий 2022 | Прогноз на місяць

Прогноз на місяць. Частина 1

Докладніше

Січень 2022 | Прогноз на місяць

Загальні енергетичні тенденції січня 2022 року

Докладніше

Грудень 2021 | Прогноз на місяць (частина 1) - Загальні тенденції місяця

Ви дізнаєтеся, який буде Грудень 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас.

Докладніше

Листопад 2021 | Прогноз на місяць (частина 1) - Загальні тенденції місяця

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтесь, якою буде листопад 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я, символічні зірки та багато іншого.

Докладніше

Жовтень 2021 | Прогноз на місяць | Енергії місяця

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде Жовтень 2021 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас

Докладніше

Вересень 2021 | Прогноз на місяць | Енергії місяця

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде Вересень 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я, символічні зірки та багато-багато іншого. Зміна сезону відбудеться 7 вересня і триватиме до 8 жовтня 2021 року.

Докладніше

Серпень 2021\Прогноз на місяць\Енергія місяця\Вогняне покарання

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде Серпень 2021 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергію здоров'я, символічні зірки та багато-багато іншого. Зміна сезону відбудеться 7 серпня, і триватиме до 7 вересня 2021 року.

Докладніше

Липень 2021 \ Енергія Місяця. Прогноз на Місяць. Земне покарання

Друзі, після перегляду даного відео ви дізнаєтеся, яким буде Липень 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я, символічні зірки та багато-багато іншого.

Докладніше

Червень 2021 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде Червень 2021 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я, символічні зірки та багато-багато іншого.

Докладніше

Травень 2021 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде травень 2021 року. Які енергії місяця очікують нас усіх. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергію здоров'я і багато іншого.

Докладніше

Квітень 2021 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Друзі, після перегляду цього відео Ви дізнаєтеся, яким буде Квітень 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я і багато іншого. Зміна сезону відбудеться 4 квітня і триватиме до 5 травня 2021 року.

Докладніше

Березень 2021 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Друзі, після перегляду даного відео ви дізнаєтеся, який буде Березень 2021 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтесь про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я та багато іншого.

Докладніше

Лютий 2021 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде Лютий 2021 року.

Докладніше

Січень 2021 \ Енергія місяця. Прогноз на місяць

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, який буде Січень 2021 року.

Докладніше

Грудень 2020 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць \ Куди Поставити Ялинку

Грудень 2020 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць \ Куди Поставити Ялинку

Докладніше

ЛИСТОПАД 2020 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Нове відео із серії "Прогноз на Місяць". Після перегляду Ви дізнаєтесь, якою буде листопад 2020 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я та багато іншого. Зміна сезону відбудеться 7 листопада і триватиме до 6 грудня.

Докладніше

ЖОВТЕНЬ 2020 \ Енергії Місяця. Прогноз на Місяць

Нове відео з серії "Прогноз на Місяць". Після перегляду ви дізнаєтесь, який буде жовтень 2020 року. Які енергії місяця очікують на всіх нас. Дізнаєтесь про загальні тенденції енергій, енергії здоров'я і багато-багато іншого. Зміна сезону відбудеться 8 жовтня і триватиме до 7 листопада

Докладніше

ВЕРЕСЕНЬ 2020 \ Енергія Місяця. Прогноз на Місяць

Після перегляду ви дізнаєтеся, який буде вересень 2020 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергію здоров'я та багато іншого.

Докладніше

Прогноз на серпень

Друзі, після перегляду цього відео ви дізнаєтеся, яким буде серпень 2020 року. Які енергії місяця чекають на всіх нас. Дізнаєтеся про загальні тенденції енергій, енергію здоров'я та багато іншого.

Докладніше

Прогноз на Липень

З 6 липня по 7 серпня ми будемо відчувати на собі енергії водяної кози - енергії землі й води. Які тенденції місяця? Найкращі дати? Кого чекають зміни? Відповіді на ці та інші питання ви можете отримати, переглянувши наше відео Енергії липня 2020 року. Успішного місяця!

Докладніше

Прогноз на травень 2020

З 5 травня до 5 червня триватиме місяць металевої змії. Хтось зустріне свою любов, а для когось місяць буде повний складнощів. Проте той, хто володіє інформацією, володіє долею.

Докладніше

Прогноз на Квітень 2020

З 4 квітня по 5 травня триватиме місяць металевого дракона. Що ж він нам принесе з собою? Дивіться у нашому ефірі.

Докладніше

Прогноз на лютий-березень 2020

З 4 лютого почався період земляного тигра.

Докладніше

Прогноз на січень-лютий 2020

7 січня у свої права вступив місяць вогняного бика? Всім завжди подобається енергію уявляти картинами, тоді вони стають зрозумілішими. Місяць січень можна уявити собі засніженою ланкою і на цю холодну землю поставили підсвічники з горять свічками. Розуміємо, що енергія вогню дуже слабка. Вогонь - це емоції радості, свята, тепла, як душевного, так і емоціонального❤️ Відповідно, як тільки відчуваємо холод у серці та в дусі, додаємо емоції тепла і радості

Докладніше

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.