Головна Про мене

Про мене

Про мене

Мене звати Надія Калініна. Моє знайомство з китайською метафізикою відбулося дуже незвично. Працюючи Керівником роздрібної мережі компанії спортивних магазинів, часто задумувалася, що ще вжити, щоб збільшити продажі в наших магазинах, покращити відносини в колективі, сформувати сильну команду.

І пішли мої пошуки, оскільки навчатися я любила з дитинства, за що вдячна своїм батькам (і школу, і технікум, і інститут закінчила на відмінно), стала шукати з упевненістю, що обов'язково знайду відповіді на свої питання.

Силу підсвідомості усвідомила ще багато років тому. Із задоволенням вивчала книги Хосе Сільва, Джозефа Мерфі, відвідувала курси з живою участю Брайана Трейсі, Джона Кехо та інших. Все більше усвідомлюючи, що Людина — це не окремий суб'єкт, Людина — це частинка Всесвіту, на яку впливають енергії Природи, оточуючи нас, закони Мироздання, програми з якими ми приходимо в цей Світ.

У пошуках відповідей на свої запитання в інтернеті, познайомилася з сайтом Юлії Вороніної. Відвідувала курси, вебінари, живі івенти, це були мої перші кроки у Світ незвіданої езотерики, за що дуже вдячна Юлії. Потім пішло знайомство з знаннями Володимира Захарова — 20-річного Гуру китайської метафізики, у Володимира можна навчатися вічність, постійно дізнаючись щось цікаве і нове. Познайомилася зі школою Оксани Сахранової і на довгі роки Оксана стала моїм чудовим Учителем і великим Професіоналом у Світі знань метафізики. Пройшла навчання на курсах Ба-цзи (програми, з якими ми приходимо в цей Світ — наші натальні карти), Летючі зірки (це вплив енергій простору на Людину), Майстер-класи з Вибору дому, будівництва та перепланування будинків, Ёр-джай (професійний поглиблений курс).

Для мене Ба-цзи — це дорогоцінний кристал, на який світить сонечко. Він сяє і переливається різними барвами, несячи потоки інформації. На цей кристал можна дивитися з різних сторін і чим більше граней, тим яскравішою і зрозумілішою картина. Так я підійшла до навчання у сильного Спеціаліста Ба-цзи Ольги Костянтинівни Ксагорари — Практик Ба-цзи з великої літери. Всі таємниці Ба-цзи О.К. Ксагорари пропустила через себе, створивши своє Життя і щедро ділиться цими знаннями зі своїми учнями. Курс "Містики" познайомив і з знаннями Олександра Югай. Олександр Югай — №1 Спеціаліст по Ци Мень Дунь Цзя російськомовного простору і не лише.

Тяга до поглиблених знань в бацзи привела мене до Оксани Андреєвої. Оксана Андреєва — Викладач з великої літери. Навчилася дивитися на карту бацзи людини через призму здоров'я. Бацзи — це складна наука, причому метафізична), в якій не завжди можна підібрати правила і завдяки Оксані Андреєвій ще глибше стала її розуміти, відчувати. Адже кожна дата народження людини, це як живописна картина, і щоб її інтерпретувати, спочатку треба її відчути.

img-post

Цінні знання і досвід своїх Учителів стала застосовувати на практиці.

Набираючи співробітників, відразу складаю натальну карту, розуміючи про подальшу роботу Людини. Таким чином виходить сильна команда, з якою робота стає задоволенням. Проаналізувавши магазини, приступила до змін, на жаль, не у всіх магазинах можна зробити необхідні перестановки, оскільки вони діючі. З певною будівлею, але покращити можна завжди.

Результати не змусили себе чекати, в одному з магазинів, лише перемістивши стіл керівника і касу продажі збільшилися на 41%. Стали з'являтися нові ідеї, що можна ще вжити для збільшення продаж і якось з легкістю це втілювалося.

Перестановки, звичайно ж провела і вдома. Проаналізувавши попередні роки, зрозуміла причини того, що відбувається. Виправила те, що можна, і почала шукати нове житло 😊, обходила величезну кількість новобудов в Одесі, з сумом усвідомлюючи, що чекає людей, які вселяються в ці будинки… Як же сильно хочеться, щоб наші будівельні компанії будували будинки, які ведуть до розквіту і процвітання своїх мешканців. За наявності інформації, це легко втілити в життя.

Адже Знання і сила Всесвіту творять Дива!

Дипломи і сертифікати

Фотогалерея

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.