Головна Послуги Вибір дат Вибір сприятливої дати

Вибір сприятливої дати

Від вибору дати, на яку призначається важлива подія, напряму залежить успішність самої затії та її результативність. Організовуючи вибір сприятливої дати, слід максимально ретельно підійти до всіх персональних і глобальних нюансів, щоб доля будь-якого починання була щасливою та безхмарною. Яким же чином слід чинити при плануванні важливих подій?
Насамперед, робити вибір сприятливої дати слід на основі персональної карти ба-цзи, заснованої на чотирьох стовпах долі. Ця ефективна давня практика здатна вказати найбільш сприятливі індивідуальні фактори для успішності тих чи інших починань.
Не менший вплив на успішність планування важливої дати справляє і з боку Місяця зірок та Сонця. Давні календарі враховують всі нюанси розташування астрономічних об'єктів, завдяки чому вибудовується повноцінна картина дат успішності планованих подій.
Однак насправді, факторів, що впливають на вибір оптимального дня для яких би то не було звершень настільки багато, що часом можна просто заплутатися в них і прийти до невірного рішення.

Консультація спеціаліста з вибору сприятливих дат

 

 

На нашому інтерактивному ресурсі Вам може бути надана консультація з вибору сприятливої дати, яка допоможе максимально точно встановити найбільш прийнятний час для купівлі або продажу нерухомості, подорожі, переїзду, а також інвестування фінансів у різноманітні проекти.
Вибір дати здійснюється у встановленому Вами діапазоні, що дозволяє не вносити жодних кардинальних змін у плани та зосередитися на успішності починання.

У яких випадках надзвичайно важливо звернутися за консультацією

 

 

Сумніваєтеся в тому, як правильно зробити вибір дати весілля, але впевнені, що хочете прожити з близькою людиною рука об руку все життя? Тоді Вас безперечно зацікавить можливість замовити індивідуальний календар для вибору сприятливої дати, який на основі широкого спектра різноманітних критеріїв допоможе Вам здійснити вибір дати весілля, яка стане початком довгого та щасливого спільного життя.
Ви нарешті зможете отримати повну впевненість у щасливій долі Вашої дитини, адже саме це і є найважливішим для люблячих батьків.
У Вас є бажання відкрити кав'ярню чи ресторан, інвестувати гроші в нерухомість, будівництво, банківську справу або туризм? Безперечно, сприятлива дата для бізнесу не менш важлива, ніж впевненість у собі та вміння грамотно розпоряджатися фінансами. Консультація з вибору такої дати допоможе гарантувати успіх проекту та визначити фактори динамічного розвитку абсолютно будь-якого бізнес починання. Також важлива сприятлива дата для бізнесу у разі його продажу, переоформлення чи закриття. Точний розрахунок правильної дати в цих випадках дозволить уникнути фінансових втрат і заощадити безцінний час.

Подання заявки на консультацію з вибору дати

 

 

Вам потрібно буде заповнити та відправити нескладну форму. Після відправки заявки ми в найкоротші терміни зв'яжемося з Вами та детально проконсультуємо з усіх питань, що Вас цікавлять.

Вартість вибору конкретної дати - 1978 грн 

Виберіть послугу


Натискаючи на кнопку "ЗАМОВИТИ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

Договір публічної оферти Методы оплаты

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.