Головна Послуги Фен-шуй Аналіз житла та його корекція.

Аналіз житла та його корекція.

Як відбувається аналіз житла.

 

 

Для аналізу квартири (будинку) необхідна наступна інформація:

 1. Рік побудови будинку (в даному пункті є певні уточнення, більш конкретно відповім при спілкуванні).
 2. Дати народження всіх мешканців, які будуть жити (або живуть) в квартирі (будинку).
 3. Креслення квартири (будинку) - підходить ксерокопія з технічного паспорта нерухомості.
 4. Ваш будинок на карті (на моєму сайті https://shenqi.nadezhda-kalinina.com/calculators/24mountains?map=google вводите свою адресу і робите скрін екрану. Виходить слідуюча картинка:
 5. На картинці позначаєте сторону куди дивиться вхідні двері будинку, а також квартири.
   

Якщо щось із цих пунктів не вдасться зробити, це теж не проблема- все вирішується (майже ?).

 

Кроки консультації.

 Підготовчі дані.

 1. Робите запит на аналіз вашого житла, на початку даної сторінки кнопка - Замовити послугу.
 2. Надсилаєте необхідну інформацію (список вище).
 3. Узгоджуємо дату проведення консультації.

 Технологічний процес.

 1. Спеціаліст-консультант вивчає ландшафт і прив'язку будинку.
 2. Несприятливі фактори (Ша) активні перехрестя, водні об'єкти - всі можливі активації енергій вашого житла.
 3. Робимо заміри енергій вхідних дверей.
   

Аналіз будинку (квартири).

 1. Складання натальної карти будинку (квартири).
   
 2. Аналізуємо на підставі карти причину подій, що відбуваються в будинку (якщо люди вже живуть в ньому). Події відображаються в карті, тобто мешкаючи в даному будинку на нас впливають енергії будинку. Якщо це зірки процвітання - ми живемо щасливо, якщо ж це енергії стагнації, хвороби, проблем, відповідно в нашому житті ці фактори, на жаль, переважають.
   
 3. Розглядаємо кожне приміщення з урахуванням дати народження мешканців.
   
 4. Робимо креслярські можливі перестановки, дуже часто доводиться міняти місце ліжка, столу, щоб вибрати найкращі місця з урахуванням дати народження людини і карти будинку. Перестановки одразу не робимо, так як підбирається для цього дата, виключення коли важливі об'єкти знаходяться в енергіях краху. 
   
 5. Для кожного члена сім'ї відзначаю сприятливі сектори в будинку за розширеним бачжай. А також на кресленні показую методи лікування негативних секторів, якщо в них потрапили важливі об'єкти. 
   
 6. Для кожного члена сім'ї в кімнатах визначаємо:
  1. сектор Шляхетної Людини (активація допомоги, як небесної, так і людської)
  2. сектор Мандруючої Коня (якщо потрібні зміни, активність).
  3. сектор Квітка романтики (якщо в пошуках другої половини).
  4. сектор Зірка Академіка (для успішності учнів, студентів).
    
 7. Визначаємо сектор Шен-Ван (щасливий сектор будинку).
   
 8. На кресленні вашого житла відзначаю:
  1. Сектори, які не можна турбувати в цьому році ні ремонтом, ні свердлінням стін: 3 Ша, Князь року, Руйнівник року і 5 року і місяця - інакше можливі проблеми. У презентацію додаю всі ці сектори по місяцях на поточний рік. 
    
  2. Позначаємо енергетично сильні сектори 4-х Шляхетних: Сонце, Місяць, Щасливий Шляхетний, Шляхетний Дракон. (Сонце - активація щасливих подій і поліпшення удачі чоловіків, Місяць - налагодження відносин у сім'ї і дарує щастя жінкам, а також інсайти, Щасливий Шляхетний - наповнення будинку радістю і щастям, Шляхетний Дракон - грошовий прорив, підвищення по службі, фінансова удача).
    
 9. За бажанням вибираємо грошове місце для сейфа, яке сприятиме примноженню і збереженню. Добираю дату для активації сейфа.

Бонусом даруємо Путівник успіху на поточний місяць, до якого входять активації бацзи, фен-шуй і ци-мень на поточний місяць. 

Друзі, ви бачите, що вийшов максимальний комплекс консультаційних послуг, навіть і консультацією не назвеш ?. Просто дуже хочу, щоб мої клієнти стали щасливими і процвітаючими, я впевнена, так воно і буде, головне вам діяти і виконувати мої рекомендації! Друзі, ми доставляємо щастя в будинок!

Вартість повної консультації - 6 євро за кв.м (презентація консультації від 39 слайдів) 
 

Вартість експрес-консультації - 3 євро за кв.м (усна консультація). (мінімальна вартість - 100 євро) 
У вартість експрес-консультації входять креслярські перестановки об'єктів з урахуванням дати народження кожного члена сім'ї. 

Термін здачі консультації два тижні після надання всієї необхідної інформації та оплати. Всі питання, уточнення приймаються протягом трьох днів після здачі консультації.

Вибір і аналіз житла.

Вибір житла, як виявилось ?, досить непростий процес, незважаючи на величезну кількість житлового фонду. Навіть для постійно зростаючої Одеси.


Всі складнощі в процесі пошуку житла, потім окупляться з лишком. І ви це самі все відчуєте, т.я ваш будинок буде вас підтримувати, приносити можливості і фінанси, зміцнювати здоров'я і налагоджувати ваше особисте життя, звичайно при вашому бажанні і діях.

Як відбувається вибір житла.

Ви вибираєте 5-6 об'єктів і ми протягом дня їх об'їжджаємо. Аналізую і даю свої рекомендації. Ви набираєтеся терпіння, усвідомлюючи подальші переваги.

Вартість даної послуги обговорюється окремо, т.к. залежить і від кількості об'єктів, і від відстані, і від часу.

Приклад з Консультації. Вибір квартири.

Клієнт звернувся із замовленням - проаналізувати обрану ним квартиру для оренди житла.

Вхідні двері в під'їзд багатоквартирного будинку в зірках конфліктної комбінації. Назва її «Зірка грабежу» - провокує сварки, конфлікти, втрати, тягу до спиртного. Дані зірки впливають на всіх жителів цього будинку і розподіляються на всі квартири.

Двері в квартиру вже впливають безпосередньо на мешканців даної квартири. Вплив енергій на вході дуже важливий для сім'ї, яка проживає в квартирі, тому кожен раз коли двері відкривається або закривається ця комбінація активується. Якщо це грошові, добрі зірки, то вони приводять до процвітання, а якщо ж це негативні, відповідно до неприємностей: малим або великим.

Комбінація на вхідних дверях у квартиру також відноситься до розряду поганих. Сприяє травмам, операціям, швидко прогресуючим хворобам, втраті фінансів, краху. Можливі проблеми з нирками, комбінація особливо шкідлива для чоловіків.

В розподілі місцезнаходження ліжок, столу теж багато складнощів, т.к. мало хороших комбінацій, яких можна використовувати, з урахуванням плану квартири.

Місце для плити на кухні - кутове (на плані показано), але в реальності її там встановити не вдасться, т.к. план кухні напівкруглої форми і потрібного кута в кімнаті немає.

Приблизно така ж історія з ліжками в кімнатах для дорослих. У спальні - можливе місце розташування ліжка, підходить тільки за одним фактором з трьох, причому ускладнюється зіткненням (вогонь-вода).

Тільки в дитячій кімнаті можна розташувати ліжко в відносно хорошому місці, але враховуючи Гуа дитини (характеристика по даті народження) з трьох позитивних факторів йому підходить тільки один. Стіл можна було б розташувати в більш хорошому місці (два фактори з трьох підходять), але за стіною залишається туалет, що також не є хорошою опорою в тилу.

Практично за всіма факторами дана квартира не принесе мешканцям процвітання і щасливе життя.

карта долі

 

Підсумок: Не рекомендую цю квартиру для житла.

Виберіть послугу


Натискаючи на кнопку "ЗАМОВИТИ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

Договір публічної оферти Методы оплаты

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.