Головна Послуги Ба-Цзи (наталійна карта) Консультація ба-цзи Вашого малюка

Консультація ба-цзи Вашого малюка

Аналіз карти Вашого малюка. 

 


Це найдорожче створіння і дуже хочеться його зрозуміти заздалегідь, допомогти, направити, підтримати, так щоб це маленьке Чудо стало щасливою самодостатньою Людиною.
 

Наведу маленький уривок з аналізу карти малюка по його даті народження.
 

Дуже симпатичний малюк. Великий відсоток імовірності, що буде високим, кремезним юнаком. Для малюка дуже важлива підтримка, причому це протягом усього життя. Так, він буде дуже самостійним у дорослому житті, але йому завжди важливо буде знати, що є люди, які його підтримують. Як рекомендація, Мамочці такого малюка треба максимально довго годувати грудним молочком. З перших днів, проявляти багато уваги, щоб у малюка прописувалась програма впевненості та довіри до життя. Розповідати казки, проводити більше часу разом.

З дорослішанням малюка треба додавати нотки правильних вчинків, тому що в карті зовсім немає металу, а метал — це правила, порядок, чіткість. Вимагати складати іграшки марно буде, якщо з дитинства штучно не прищеплювати це, а саме за допомогою казок, прикладів — пояснювати, розповідати. Складніше всього даються людині ті риси характеру, яких немає в натальній карті, але їх можна розвинути. Так, військовим, поліцейським цей малюк не буде і ідеальний порядок на столі і в шафі навряд чи Ви досягнете від нього), але елементарному порядку можна навчити і дуже потрібно це робити для його подальшого майбутнього. 

Дуже корисно малюку спілкуватися з іншими дітьми. Добре малюка з дитинства віддавати на заняття в групові секції. Буде енергійним дитинкою. Може  буде красиво малювати, креслити. Знаю відомого архітектора зі схожою картою). У школі легше будуть даватися гуманітарні науки, з точними можуть бути проблемки, але погодьтеся не всім же треба бути великими фізиками. Легше інформацію  буде запам'ятовувати образами, малюнками. Взагалі дуже творчий дитинка. Коли трохи підросте, періодично може входити в себе, можливо буде здаватися, що він засмучений, але йому просто треба буде побути одному.

Дитина буде домашньою. Важливо життя його наповнювати яскравими подіями, тому що у малюка в карті немає янського вогню, отже, це треба додавати штучно в життя. Янський вогонь — це сонечко, тобто свята з кульками влаштовувати з приводу і без, просто тому що сьогодні, наприклад, неділя. Щоб було в житті побільше душевного тепла і радості. Малюку важливо щоб було все красиве, він естет. І якщо на тарілочці їжа, то це не просто тарілочка, а красива тарілочка. І не просто кашка, а кашка у вигляді малюнка).

  Поруч з ним протягом усього життя буде братик (вкрай рідко це сестричка, але теж буває) або друг, настільки близький, як братик. Взагалі, звісно, в карті малюка закладений братик). І незважаючи на те, що дитинка інколи буде відчувати нотки ревнощів до нього, (тому що він в карті перед ним стоїть), але вони будуть справжніми друзями.

У карті мама яскраво представлена, це не так часто буває в картах хлопчиків. Мама в карті - це людина, яка завжди буде підтримувати. І ця підтримка потрібна. Мама в карті представлена ресурсами, а ресурси для даної карти — це корисний елемент. Ресурси — це турбота, знання, підтримка, думання. Мама не задавить своєю любов'ю, а буде любити справжньою материнською любов'ю. У карті Малюка також представлений і тато. Малюку важливо буде спілкування з ним, можливо тато буде підтримувати фінансово, причому це може бути не щоденна, а періодична підтримка великими сумами (тому що тато в карті представлений на елементі непрямих грошей).

Взагалі фінанси дуже важливі будуть протягом усього життя. Вони на першому місці. Це та людина, яка завжди зможе заробити гроші причому і витрачати їх буде легко. Великий відсоток імовірності, що може стати бізнесменом.  Буде користуватися популярністю у протилежної статі, дівчаток і жінок буде багато) . 

І багато ще якої інформації можна написати знаючи лише дату народження людини. Це як код, за цифрами дати зашифроване життя людини.

Вартість консультації ба-цзы Вашого малюка —  84 євро

Використовуючи знання метафізики, Ми робимо своє життя успішнішим!

 

Виберіть послугу


Натискаючи на кнопку "ЗАМОВИТИ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

Договір публічної оферти Методы оплаты

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.