Головна Послуги Фен-шуй Аудит комерційного об'єкта

Аудит комерційного об'єкта

Друзі, дуже люблю консультувати комерційні об'єкти, тому що це дуже мені близьке. Сама підійшла до метафізики, працюючи керівником роздрібної мережі. Все було цікаво, що ще зробити, щоб збільшити продажі в магазинах. Впевнено можу сказати, що методика працююча. Інше питання тут піднімається, що не кожен магазин (салон або інший об'єкт нерухомості) можна зробити прибутковим, тому що є період, коли він відкрився, ландшафт місцевості, де знаходиться магазин і удача власника бізнесу, те що змінити не можна. Але покращити завжди можна.

Ми часто помічаємо, що в деяких будівлях одні магазини процвітають, а в інших місцях змінюються орендарі один за одним, закриваючи свої бізнеси... На процвітання магазинів, офісів, салонів велике значення має сама будівля, де розташований даний бізнес. А також розв'язки доріг, водні об'єкти, ландшафт, ну і звичайно, енергії, що заходять у цю будівлю. Це зовнішні фактори. Серед внутрішніх: касовий вузол, як акумулятор грошової енергії, стіл керівника, бухгалтерія і багато інших факторів.

Як же це фінансово вигідно :) , коли власник заздалегідь знає тенденції його бізнесу у даному приміщенні. Можна мінімізувати фінансові витрати і зберегти нерви... І навпаки, може статися швидкий старт за наявності енергій фінансового процвітання.

Даний вид аналізу проводиться за наступною схемою:

  1. Виїжджаю на об'єкт.
  2. Вивчаю зовнішні фактори.
  3. Роблю заміри.
  4. Розподіл кабінетів, особливо важливий кабінет керівника і бухгалтерія.
  5. Розподіл робочих місць.
  6. Визначення місця для каси.
  7. Загальні рекомендації для даного приміщення.

Приклад аналізу бізнес-офісу

 

(нижче наведена лише частина інформації з консультації).

Клієнт обирає собі приміщення під офіс і запрошує на консультацію даного об'єкта.

Загальна характеристика приміщення

Будівля іньської структури з дверима на фасаді (для даного офісу). Попереду явне підвищення ландшафту, а також зниження на правий бік, що відповідає конфліктній характеристиці енергій. Фінансовий прихід блокується, а також страждають відносини між співробітниками в колективі. Будуть складнощі у накопиченні капіталу.

Фасад янський, що також створює конфлікт з енергією ландшафту. Обійми з лівого боку створюють перешкоду для приходу фінансів.

На вхідних дверях комбінація енергії крадіжок, втрат, поганої репутації. З'явлення періодичних проблем від дрібних до великих. Можливість пожежі.

Якщо навіть двері перемістити в центр, це також не зробить офіс процвітаючим. При даному розташуванні, працюючі в офісі будуть зловживати своїми розумовими навичками, щоб одержати дохід за допомогою нечесних вчинків. Втрата фінансів через азарт у вирішенні фінансових питань.

Підсумок: Даний офіс не підходить для процвітаючого бізнесу.

(На даному об'єкті зовнішні фактори дуже погані, тому з клієнтом вирішили навіть далі не завершувати аналіз у зв'язку з його недоцільністю)

Вартість консультації 5 євро за м.кв.

Виберіть послугу


Натискаючи на кнопку "ЗАМОВИТИ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

Договір публічної оферти Методы оплаты

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Натискаючи на кнопку "ПІДПИСАТИСЯ", я приймаю умови угоди про обробку моїх персональних даних

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.